fbpx

Empower your life

אימונים אישיים

מה זה אימון להתפתחות אישית?

שאלתם מה זה לעזאזל אימון אישי?
או כמו שעדי אשכנזי אומרת…מה זה השטויות האלה…

אז זהו…שטויות זה לא!

אימון אישי זהו תהליך אחד על אחד בו מפצחים בשיטתיות מנגנונים ודפוסי התנהגות שתוקעים אתכם מלהיות מי שאתם מאמינים ויודעים בתוככם שאתם ראויים להיות!

אימון אישי, בדומה לחדר כושר, הוא תהליך. לוקח זמן לאמן את השריר (המיינדסט) ולראות תוצאות!

אם נהפוך את העיניים ונסתכל פנימה נמצא בתוכינו כוחות מטורפים ונוכל לראות את כל מה שאנחנו עושים שדופק לנו את התוצאות בחיים שלנו!

האימון נוגע במודע, בתת מודע ובנפש האדם.

לכן חשוב ממש לקחת מאמן על, שלמד אימון בביה"ס למאמנים הכי טוב שיש, שיש לו תוצאות ושהחיבור שלכם איתו מושלם!

מזמינה אתכם באהבה גדולה

למצוא ולפצח את המנגנונים שתוקעים את התוצאות שלכם בחיים

כך תצמצמו את הפער בין המצוי לרצוי

ותשיגו תוצאות אלופות בזמן קצר!

מה השיטה שלי?

השיטה מורכבת ממספר עולמות תוכן מגוונים ושונים: פסיכולוגיה, סוציולוגיה, פילוסופיה, מדעי התנהגות, תקשורת, חכמת הטולטקים, קאוצ'ינג, תת מודע, NLP.

הגישה שלי היא שכולנו נולדנו טהורים, עם תעוזה ואומץ לטרוף את העולם, שלמים.

משהו קרה לנו בדרך מאז שנולדנו ועד היום. שהצליח להקהות את היכולות שלנו, את האומץ שלנו והכניס בנו יותר פחדים, העלה לנו ספק בתחושת מסוגלות, ויצר לנו תוצאות שונות לגמרי ממה שהתכוונו.

ה"משהו" הזה נקרא מודלינג. זה כל מה שראינו, שחווינו, ששמענו לאורך החיים.

חכמת הטולקטים קוראת לזה "תשומת לב". מהרגע שתינוק נולד, כל מה שההורים עושים זה – הכל כדי למשוך את תשומת הלב של התינוק. שיסתכל עליהם, שיחקה אותם, שילמד מהם – מה נכון, מה לא נכון. מה טוב ומה רע. איך מתנהגים בבית ואיך בחברה. בנוסף, משכילים ההורים לגדל את הילדים בהרבה מילים מכשילות, כמו" לא! אל! תיזהר! ואסור!"

אל תטפס, אסור לך לצאת לבד, לא לגעת, תיזהר מהקור.

ואחרון חביב, ההורים מעניקים פרסים על התנהגות טובה ועונשים על התנהגות שאינה מקובלת עליהם. זה נקרא על ידי הטולטקים "האילוף של בני האדם". ממש כמו שמאלפים כלבים, ככה ההורים מאלפים את הילדים שלהם.

ברור שההורים רוצים רק בטובת הילדים, והם עושים הכל כדי לחנך אותם כדי שיצליחו וכדי שיכירו את העולם, על פי תפיסת עולמם. אבל כיוון שגם אותם חינכו באותו אופן, אין להם סיכוי לצאת מהלופ הזה ולחשוב או להאמין שיש גם דרך אחרת.

הילדים מצידם – לומדים מהר מאוד שמשיכת תשומת לב היא הדרך שבה פועל העולם. ככה כל ילד מסגל לעצמו התנהגות שתביא לו מקסימום תשומת לב. 

ילד אחד ילמד שלהיות שקט ולא להפריע להורים – זו הדרך, אחר יבין שרק אם ירביץ לאחותו הקטנה הוא מקבל תשומת לב, וילד אחר ילמד שלהיות מצחיקן זו הדרך. וכך הלאה.

מה שבטוח – שמרגע שנולדנו ועד היום, לא איפשרו לנו לבטא את מי שאנחנו נולדנו להיות. ואז נשאלת השאלה הבאה – מה היעוד שלנו בחיים? מה מייצר אצלי תשוקה בחיים?

בשביל זה יש תהליך מובנה של אימונים אישיים בו אנחנו מפצחים את המנגנונים שמייצרים לכם תקיעות בחיים, ובמקביל בוחנים מה התשוקה שלכם בחיים. מה זה הדבר הזה שיגרום לכם להתעורר בתשוקה לחיים היומיומיים שלכם וימלא אתכם באושר אינסופי.


למה אימונים אישיים תפסו תאוצה בשנים האחרונות?

מחקרים מראים כי הגידול המטורף של אנשים שהחליטו להשקיע בעצמם, בהתפתחות האישית שלהם, בתוצאות שהם רוצים להשיג בחיים, הינו גידול כלל אוניברסלי.

אנשים בכל העולם החליטו שדייייייי.

לא הגיוני שבעולם גלובלי, מלא באפשרויות, בגירויים, בטכנולוגיה מטורפת, לא נביא את עצמנו לידי ביטוי במלוא העוצמה שלנו.

הידע קיים בכל מקום. נגיש מאוד, ואולי לפעמים נגיש מידי (ראה מקרי בריאות). אבל ידע זה לא מספיק.

האיך – היא השאלה החשובה. הלמה – שתמצאו עבורכם – זו השאלה החשובה באמת.

אם גם אתם החלטתם שדיייייי! שנמאס לכם שאתם לא אוהבים את החיים שלכם, החלטתם שנמאס לכם לא להרוויח כמה שאתם ראויים ושווים להרוויח, החלטתם שאתם רוצים לאהוב את איך שאתם נראים, או ליצור לעצמכם מערכת יחסים זוגית טובה עם בני הזוג, עם הילדים שלכם, עם ההורים! בואו! תצטרפו למיליוני אנשים בעולם, ותעברו תהליך טרנספורמטיבי לחייכם! כך תיצרו לכם חיים טובים ומאושרים!


אז מה אני יכול לעשות?

בואו לתהליך עוצמתי, אנרגטי, מטורף ובעיקר – משנה חיים!

מבטיחה לכם – תתמכרו להרגשה ולתוצאות! החיים שלכם לא יראו אותו דבר!

זה הזמן שלך לשינוי הגדול!

מלאו את הטופס ואדאג לחזור אליכם עם הצעת מחיר ופרטים נוספים..